AWA
AIWA wieża MSBTU-700DAB 2x25W czarna
1 170,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Tryby korekcji | Treble |
| Tryby korekcji | Bas |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
Wyświetlacz
| Podświetlany ekran | Tak |
| Obsługa znaczników id3 | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Typ wyświetlacza | LED |
Konstrukcja
| Obudowa kasety | Nie |
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Zmieniarka CD | Tak |
| Silnikowy układ ładujący | Tak |
| Model | Domowy mikrosystem audio |
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Arktyczny niebieski |
Porty i interfejsy
| Dokowanie Apple | Nie |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Wtyk anteny FM | Tak |
| Mikrofon | 6.3 mm |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Multimedia
| Wzmacniacz | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Impedancja | 4 Ω |
| Moc wyjściowa (RMS) | 25 W |
Pozostałe funkcje
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Wejście anteny zewnętrznej | Tak |
| Baterie | 2 x AAA |
| Odtwarzacz CD-RW | Tak |
| Antena | Tak |
| Odtwarzacz CD-R | Tak |
| Technologia DAB | Tak |
| Typ anteny | Telescopic |
| Funkcja zegara | Tak |
Waga i rozmiary
| Wymiary głównego zestawu (SxGxW) | 260 x 255 x 100 mm |
| Wymiary produktu | 145 x 220 x 310 mm |
| Głębokość opakowania | 590 mm |
| Wysokość opakowania | 323 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,9 kg |
| Szerokość opakowania | 376 mm |
Zawartość opakowania
| Antena zakresu UKF | Tak |
| Akcesoria w zestawie | 2 x Speaker cables, EU Certificates, Social Media Card |
| Ilość | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | AUX |
| Baterie w zestawie | Tak |
Sieć
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Wydajność
| Hi-fi | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Dane logistyczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 11 szt. |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].