AKI
AKAI Głośnik przenośny ABTS-V30
519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Czas pracy na baterii | 4 godz. |
Moc
| Rodzaj zasilania | Sieciowe/bateryjne |
| Pobór mocy (max) | 15 W |
| Impedancja | 2 Ω |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 3,94 kg |
| Głębokość produktu | 272 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście mikrofonowe | 1 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługiwane karty pamięci | TF |
| AUX in | 1 x 3,5 mm (1/8”) |
Konstrukcja
| Sterowanie | Przyciski |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | PIlot zdalnego sterowania x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, niebezpieczeństwo porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj narażenia na długotrwały hałas, może powodować uszkodzenie słuchu. |
| Ostrzeżenia | Utrzymuj urządzenie z dala od wody i nadmiernej wilgoci. |
Głośniki
| Średnica głośnika niskotonowego | 20,3 cm (8") |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 3,81 cm |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
Audio
| Moc szczytowa | 400 W |
| Stosunek sygnału do szumu | >60 dB |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
Wydajność
| Ustawienia korektora | Nie |
Cechy
| Typ produktu | Przenośny głośnik |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].