ADL
Głośnik bluetooth z mikrofonem do Karaoke ADLER AD 1199b
76,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
Wydajność
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Moc
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Czas pracy na baterii | 8 h |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Wymiary mikrofonu (szer. x wys. x głęb.) | 136 x 37 x 37 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Kolor produktu | Szary |
| Oświetlenie LED | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Bezprzewodowy głośnik gotowy | Tak |
| Bezprzewodowy mikrofon | Tak |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Mikrofon
| Ilość modulacji głosu | 4+1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].