ADL
Głośnik bluetooth ADLER AD 1903
90,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ instalacji | Wolnostojący |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
Konstrukcja
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Mikrofon | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Audio
| Moc głośnika | 5 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].