BLO
Głośnik bluetooth BLOW BT460 30-326# (kolor szary)
73,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
Wydajność
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Radio FM | Tak |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Wejście AUX | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Połączenie USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
Pozostałe funkcje
| Prąd wejściowy | 0,5 A |
| Pasmo częstotliwości Bluetooth | 2402 - 2480 GHz |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].