AKI
AKAI Wieża AM-100 RHAPSODY
975,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia; wewnątrz znajdują się części pod napięciem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy trzymać z dala od wody i wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do sieci elektrycznej. |
Konstrukcja
| Mechanizm ładujący | Taca |
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Liczba magnetofonów | 1 płyt(y) |
| Obudowa kasety | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Model | Wieża stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Brązowy |
Wyświetlacz
| Podświetlany ekran | Tak |
| Typ wyświetlacza | Matrycowy |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Wydajność
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | CD Audio |
| Hi-fi | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Zakresy tunera | DAB+ |
Porty i interfejsy
| Dokowanie Apple | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Wtyk anteny FM | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Multimedia
| Wzmacniacz | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
Ergonomia
| Regulacja głośności | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość | 1 |
| Przewody | AUX |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].