ANM
ANIMONDA Carny Kitten Baby Pate - mokra karma dla kociąt - 200 g
6,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Waga produktu | 200 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Kocięta |
| Bez cukru | Tak |
| Smak karmy | Kurczak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Smak karmy | Wołowina |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Odkłaczające |
| Wiek pupila | Junior |
| Seria | ANIMONDA Carny |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Kurczak |
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 1,8% |
| Zawartość tłuszczu | 6,3% |
| Białko | 10,5% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].