APP
Apple AirPods Max 2 - Starlight
3 027,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Akcelerometr | Tak |
| Spersonalizowany dźwięk przestrzenny | Tak |
| Tłumaczenie na żywo | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Nazwa koloru | Starlight |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Adaptacyjny dźwięk | Tak |
| Redukcja głośnych dźwięków | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Świadomość konwersacji | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Układ audio | Apple H2 |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Czujnik położenia | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Czujnik wykrywania przypadków | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Adaptacyjny korektor | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Technologie ochrony słuchu | Spersonalizowana głośność |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 187,3 mm |
| Waga produktu | 386,2 g |
| Szerokość produktu | 168,6 mm |
| Głębokość produktu | 83,4 mm |
Bateria
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Adaptery audio dołączone | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Waga futerału transportowego | 134,5 g |
| Walizka | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Słuchawki
| Redukcja hałasu | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tryb przezroczystości | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 3,5 W |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Mikrofon
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 9 |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Pozostałe funkcje
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | tvOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | visionOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | watchOS |
| Przewodnictwo kostne | Nie |
Zrównoważony rozwój
| Nie zawiera | PCW |
| Nie zawiera | Ftalan |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Szerokość opakowania | 239,9 mm |
| Głębokość opakowania | 243,5 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].