ASU
ASUS DC500 Triple 4K Thunderbolt™4 Dock 150Watt
1 277,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
| Mikrofon | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 96 W |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Sieć
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 335 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zasilanie | 150 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 7,5 A |
Wydajność
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].