ASU
ASUS Rack 2U ESC4000A-E11-SKU1/2200W(1+1) AMD EPYC 1x LGA 4094 (SP3) 280W 8xDDR4 3200 8x3.5"/2.5" SATA/SAS*+2NVME 2 Intel i350 1Gb x2 4 Double Deck 7 1+1 2200W 80+ Platium
17 782,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| System operacyjny | Windows Server RedHat® Enterprise Linux SuSE® Linux Enterprise Server CentOS Ubuntu Vmware |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Zintegrowany BMC z IPMI | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Dane opakowania
| Dołączone oprogramowanie | ASUS Control Center ASUS ASMB11-iKVM |
| Waga wraz z opakowaniem | 36,8 kg |
Konstrukcja
| Certyfikaty | BSMI, CE, RCM, FCC(Class A) |
| Obudowa | Rack (2U) |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
Porty i interfejsy
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Wysokość produktu | 88,9 mm |
| Szerokość produktu | 439,5 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
Pamięć
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość slotów DIMM | 16 |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel® I350 |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Procesor
| Producent procesora | Intel |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Typ procesora | Intel® Xeon® Scalable |
| Układ płyty głównej | Intel C741 |
Gniazda rozszerzeń
| PCI Express x8 slots | 1 |
| PCI Express x16 gniazda | 14 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
Moc
| Zasilanie | 2200 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Liczba obsługiwanych nadmiarowych zasilaczy | 2 |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].