ASR
Platforma ASRock Rack (1U) AMD Ryzen (Int. drive bays, 2xGbE, Fixed PSU, IPMI)
3 762,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pamięć
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2133 |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 3200 MHz |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2400 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 8GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 32GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 16GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
Procesor
| Procesor wbudowany | Tak |
| Układ płyty głównej | AMD Promontory X470 |
| Format płyty głównej | Mini ATX |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Procesor | AMD Ryzen |
Moc
| Zasilanie | 315 W |
| Wymienialne pod napięciem PSU | Tak |
| Liczba obsługiwanych wymienialnych pod napięciem PSU | 1 |
Nośnik danych
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
Gniazda rozszerzeń
| PCI Express x8 slots | 4 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 8 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
Grafika
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 16 MB |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Rack (1U) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].