ASR
Platforma ASRock Rack (1U) AMD Ryzen (4xLFF, 2xGbE, Fixed PSU, IPMI)
4 313,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Pamięć
| Obsługuje rozmiary DIMM | 32GB |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 128 GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 16GB |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2400 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2133 |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 3200 MHz |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 8GB |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2666 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Kontroler pamięci | Asmedia 1061 |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84714100 |
Procesor
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Układ płyty głównej | AMD Promontory X470 |
| Typ procesora | AMD |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 482,6 mm |
| Szerokość produktu | 533,4 mm |
| Wysokość produktu | 44,4 mm |
Gniazda rozszerzeń
| PCI Express x8 slots | 1 |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
Moc
| Zasilanie | 400 W |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
Konstrukcja
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | System |
| Kolor produktu | Szary |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Diody LED | Usterka |
| Liczba wentylatorów | 5 wentylatorów |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Status |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | HDD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].