ASR
Platforma ASRock Rack (1U) AMD Epyc 7002 (10xSFF, 2x10GbE, OCP Mezz., Red.PSU, IPMI)
11 448,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Kontroler LAN | Intel® X550 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10GBASE-T |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8211E |
Gniazda rozszerzeń
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 3 |
| Gniazda PCI Express x24 Riser Super | 1 |
| Złącza PCI Express OCuLink (obsługa NVMe) | 4 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Diody LED | Link |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 4,06 m |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | Prędkość |
| Liczba wentylatorów | 6 wentylatorów |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość portów wewnętrznych USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
Moc
| Zasilanie | 750 W |
Pamięć
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2933 MHz |
| Ilość slotów DIMM | 8 |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2133 |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2400 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 2666 MHz |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 16GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 32GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 8GB |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 3200 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 43,5 mm |
| Szerokość produktu | 625 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
Procesor
| Typ procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket SP3 |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Producent procesora | AMD |
BIOS
| Funkcje BIOS | SMBIOS 2.8 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 32 Mbit |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.8 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja ACPI | 2.0 |
Grafika
| Pamięć karty graficznej on-board | 256 MB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
Nośnik danych
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, Micro Serial ATA, PCI Express 3.0, SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Ilość zatok 2,5 " | 10 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].