BLO
BLOW LAMINATOR A4 L400 CZARNY
77,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CEWEE |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Maksymalna grubość dokumentu | 5 mm |
| Prędkość laminowania | 320 mm/min |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Szerokość produktu | 91 mm |
| Wysokość produktu | 332 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 350 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].