ESP
Laminator Esperanza ETERNITY EFL002
70,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Czas nagrzewania | 5 min |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Prędkość laminowania | 250 mm/min |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Minimalna grubość filmu | 80 µm |
| Czas przed nagrzewaniem | 5 min |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,6 mm |
| Maksymalna grubość filmu | 125 µm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Liczba rolek | 2 |
| Maksymalna szerokość laminowania | 24 cm |
| Prosty montaż | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
Moc
| Prąd | 1,15 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 265 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].