ACO
GBC Laminator Inspire+ A4 czarny
269,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
Cechy
| Liczba rolek | 2 |
| System laminacji | Torba |
| Maksymalna szerokość laminowania | 24,1 cm |
| Typ kontroli | Suwak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Prędkość laminowania | 250 mm/min |
| Czas nagrzewania | 5 min |
| Czas laminowania | 72 s |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,5 mm |
| Maksymalna grubość filmu | 75 µm |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Maksymalna grubość folii | 75 µm |
| Czas przed nagrzewaniem | 5 min |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Laminator na gorąco |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 402 mm |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,42 kg |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84729080 |
Moc
| Pobór mocy | 450 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].