ESP
Laminator Esperanza AEON EFL003
86,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy | 265 W |
| Prąd | 1,15 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Cechy
| Minimalna grubość filmu | 80 µm |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Czas nagrzewania | 5 min |
| Prosty montaż | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,6 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Prędkość laminowania | 250 mm/min |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Liczba rolek | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Maksymalna szerokość laminowania | 3,33 m |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Czas przed nagrzewaniem | 5 min |
| Maksymalna grubość filmu | 125 µm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 430 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].