BLO
BLOW LODÓWKA TURYSTYCZNA SAMOCHODOWA 35L
327,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność lodówki netto | 35 l |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Roczne zużycie energii | 61 kWh |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość produktu | 425 mm |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1953036 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].