ADL
Lodówka kompresorowa ADLER AD 8081
1 263,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zabezpieczenia | Przed rozładowaniem akumulatora |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 20 °C |
| Kontrola temperatury | Tak |
| Tryb klimatu | S- SN |
| Cechy szczególne | Lodówka lub zamrażarka według zapotrzebowania |
| Pojemność netto | 40 l |
Moc
| Prąd znamionowy | 3,75 A / 1,87 A |
| Zasilanie | 230V 50/60Hz |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Pobór mocy | 45 W |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Przenośne |
| Urządzenie rozmrażające | R600A |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Ilość komór | 1 |
| Cechy szczególne | Izolacja termiczna C5H10 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Uchwyty | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 363,9 mm |
| Waga produktu | 14,3 kg |
| Szerokość produktu | 618,6 mm |
| Wysokość produktu | 445 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].