ADL
Mini lodówka z lustrem ADLER AD 8085
209,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zakres regulacji temperatury w lodówce | 18 - 22 °C |
| Pojemność lodówki netto | 4 l |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 140 x 206 x 142 mm |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowane lustro | Tak |
| Kolor drzwiczek | Lustro |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Pozycjonowanie na rynku | Blad |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 1 |
| Liczba półek w lodówce | 1 |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Zużycie energii | 42 kWh |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,8 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].