ADL
Mini lodówka ADLER AD 8084
197,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Napięcie | 12 V |
| Zasilanie | 100-240V AC 50/60Hz |
| Pojemność lodówki brutto | 4 l |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Głębokość produktu | 241 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Długość przewodu | 2 m |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| System chłodzenia | Ogniwo Peltiera |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ kontroli | Mechaniczne |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 1 |
| Chłodzenie | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Temperatura chłodzenia | 18-22℃ poniżej temperatury otoczenia |
Ergonomia
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Nie |
| Koszyk do przechowywania | Tak |
| Półka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].