THB
Buty kompresyjne Therabody JetBoots Pro Plus S - urządzenie do masażu limfatycznego
5 054,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 150 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Bateria
| Akumulatorek | Tak |
Cechy
| Rozmiar | S |
| Właściwe wykorzystanie | Nogi |
| Długość nogi wewnętrzna | 60,9 - 73,6 cm |
| Liczba ustawień wibracji | 3 |
| Materiały | ABS |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Buty kompresyjne |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiały | PCV |
| Materiały | TPE |
| Materiały | Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Materiały | Polioksymetylen (POM) |
| Typ ekranu | LCD |
| Liczba programów | 8 |
| Materiały | Nylon |
| Materiały | PET |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Długość nogi | 68,6 - 81,3 cm |
| Czas pracy (min) | 10 min |
| Czas pracy (max) | 60 min. |
| Zastosowane technologie | TruGrade, FastFlush |
| Prędkość wibracji | Wysoka: 100% PWM, 9250~11500 RPM |
| Prędkość wibracji | Niska: 20% PWM, 4500~8500 RPM |
| Prędkość wibracji | Średnia: 50% PWM, 6500+/-10500 RPM |
| Kompresja pneumatyczna | W zakresie 20-100 mmHg, regulowana co 5 mmHg |
Zawartość opakowania
| Torba podróżna | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,1 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].