THB
Buty kompresyjne Therabody Recovery JetBoots rozm. S z wbudowanym aparatem do drenażu limfatycznego
4 033,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bluetooth | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Nogi |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Liczba programów | 4 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż uciskowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 240 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,87 kg |
| Wysokość produktu | 347 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 934 mm |
Zawartość opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].