CYM
CAYMON SZAFA RACK 19" 9 UNITS - 500MM GŁĘBOKOŚĆ, CZARNA
1 139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 17.7kg |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Wysokość produktu | 453 mm |
Dane opakowania
| W zestawie nakrętki | Tak |
Cechy
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Kształt otworu montażowego | Kwadrat |
| Koła transportowe | Tak |
| Rodzaj ramy | Otwarty |
| Model | Stojak wolnostojący |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].