EAT
EATON TRIPP LITE SZAFA STOJĄCA 19” 42U, 600X825, PERFOROWANA
10 625,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | EIA-310-E UL60950; RoHS |
| Maksymalny udźwig | 1360,776 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Pojemność stelaża | 42U |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 635 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120,2 kg |
| Głębokość opakowania | 825,5 mm |
| Wysokość opakowania | 1981,2 mm |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 825,5 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 635 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 1981,2 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 120,2 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517,79,0000 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600,2 mm |
| Wysokość produktu | 1993,9 mm |
| Waga produktu | 97,5 kg |
| Głębokość produktu | 825 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].