AAE
Szafa zamykana na zamek A-LAN SS-42U-600-800-01-C (42U; 19''; 2050mm / 600mm / 800 mm; stojąca; Otwierane, Pełne, Szklane; 600 kg; kolor czarny)
2 228,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Półka mocowana do ściany |
| Certyfikaty | CE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 42U |
| Maksymalny udźwig | 300 kg |
| Materiały | Stal |
Waga i rozmiary
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Wysokość produktu | 2050 mm |
| Waga produktu | 106 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].