EAT
Szafa TRIPP LITE 24U SR24UB
7 155,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | RoHS, UL |
| Maksymalny udźwig | 453,6 kg |
| Pojemność stelaża | 24U |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 650,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517,79,0000 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 1290,1 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 890 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 66,7 kg |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 850 mm |
| Waga produktu | 55,8 kg |
| Wysokość produktu | 1158 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 1320,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 78 kg |
| Głębokość opakowania | 889 mm |
| Szerokość opakowania | 660,4 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].