KID
Czujka dymu 2030-DSR3 KIDDE
80,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Montaż powinien być wykonany zgodnie z instrukcją producenta. |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | ABS |
| Sposób montażu | Sufit, ściana |
| Typ czujnika | Czujnik dymu |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Termin przydatności do użycia | 10 lat |
| Prosty montaż | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Głośność | 85 dB |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Narzędzia montażowe w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 93% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].