KID
Czujnik czadu K5CO + czujka dymu 2030-DSR3 KIDDE
195,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Montaż powinien być wykonany zgodnie z instrukcją producenta. |
Szczegóły techniczne
| Narzędzia montażowe w zestawie | Tak |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Głośność | 85 dB |
| Prosty montaż | Tak |
| Termin przydatności do użycia | 10 lat |
| Typ czujnika | Detektor tlenku węgla |
| Materiał obudowy | ABS |
Pozostałe funkcje
| Narzędzia montażowe w zestawie | Tak |
| Temperatura pracy | 0°C ~ +40°C |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Głośność | 85 dB |
| Czujnik dymu | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Prosty montaż | Tak |
| Termin przydatności do użycia | 10 lat |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 93% |
| Materiał obudowy | ABS |
| Sposób montażu | Sufit, ściana |
Moc
| Typ baterii | AA |
| Ilość baterii | 2 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Baterie w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].