KID
Czujnik tlenku węgla K5CO Kidde
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Materiały | ABS |
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość | 1 |
| Alarm świetlny | Tak |
| Typ mocowania | Sufit/ściana/biurko |
| Diody LED | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Funkcja reset | Tak |
| Głośność | 85 dB |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Sygnalizacja | Świetlna i dźwiękowa |
Moc
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Ilość baterii | 2 |
| Bateria w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 162 g |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła oraz otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].