KID
Czujnik tlenku węgla z wyświetl. LCD K7DCO Kidde
132,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła oraz otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Moc
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Bateria w zestawie | Tak |
| Ilość baterii | 2 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 119 mm |
| Waga produktu | 168 g |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Długość produktu | 72 mm |
Szczegóły techniczne
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | ABS |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Ilość | 1 |
| Prosty montaż | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Czujnik optyczny | Tak |
| Głośność | 85 dB |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Alarm świetlny | Tak |
| Funkcja reset | Tak |
| Sygnalizacja | Świetlna i dźwiękowa |
| Typ mocowania | Sufit/ściana/biurko |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].