DFN
DEFENDER GŁOŚNIK ENJOY S100 BLUETOOTH/FM/SD/USB 5W CZARNY 65701
43,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 310 g |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 157 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 260 g |
Konstrukcja
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
Zawartość opakowania
| Instrukcja | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pilot zdalnego sterowania | Nie |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Audio
| Zakres częstotliwości | 100 - 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].