DFN
DEFENDER GŁOŚNIK Q1 10W 65301
88,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 3 h |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Audio
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
Wydajność
| Radio FM | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm), Micro-USB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Micro-USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Głośniki
| Ilość przetworników | 1 |
| Ilość głośników | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].