REL
Deska do pływania SUP REBEL ACTIVE RBA4501
852,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Pompka | Tak |
| Ilość wioseł w komplecie | 1 |
| Linka bezpieczeństwa | Tak |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Plecak | Tak |
Waga i rozmiary
| Grubość po napompowaniu | 15 cm |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Szerokość produktu | 840 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Długość produktu | 3200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
Cechy
| Model | Pompowana deska SUP |
| Maksymalny udźwig | 170 kg |
Konstrukcja
| Oparcie | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Kolor produktu | Szary |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].