SKT
Deska SUP SKATINGER Jade 320x81x15 Allround
974,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Model | Deska do wiosłowania na stojąco (SUP) |
| Zalecane ciśnienie | 12–15 PSI |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 810 mm |
| Długość produktu | 3200 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 8,8 kg |
| Grubość po napompowaniu | 15 cm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Morski |
| Oparcie | Nie |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
Zawartość opakowania
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Plecak | Tak |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Ilość wioseł w komplecie | 1 |
| Linka bezpieczeństwa | Tak |
| Pompka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu ostrych przedmiotów, aby zapobiec przebiciu. |
| Ostrzeżenia | Należy używać pompek zgodnych z zaleceniami producenta, aby unikać nadmiernego nadmuchiwania, co może doprowadzić do uszkodzenia deski. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używać kamizelki ratunkowej podczas korzystania z deski. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].