SKT
Deska SUP SKATINGER Asiaticus 350x89x15 cm Yoga
1 167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ilość wioseł w komplecie | 1 |
| Linka bezpieczeństwa | Tak |
| Pompka | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Plecak | Tak |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
Waga i rozmiary
| Grubość po napompowaniu | 15 cm |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Długość produktu | 335 mm |
| Waga produktu | 9,8 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,5 kg |
| Wysokość produktu | 150 mm |
Konstrukcja
| Oparcie | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj opakowania | Karton |
Cechy
| Maksymalna waga użytkownika | 190 kg |
| Model | Pompowana deska SUP |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].