SKT
Deska SUP SKATINGER Prana light bule 350x89x15 Yoga
1 099,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Oparcie | Nie |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj opakowania | Karton |
Cechy
| Zalecane ciśnienie | 12–15 PSI |
| Maksymalna waga użytkownika | 195 kg |
| Gęstość PVC | 2900 GSM |
| Technologia wykonania | Drop-stitch |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Model | Deska do wiosłowania na stojąco (SUP) |
| Materiały | EVA |
Zawartość opakowania
| Plecak | Tak |
| Pompka | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Ilość wioseł w komplecie | 1 |
| Linka bezpieczeństwa | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Grubość po napompowaniu | 15 cm |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Długość produktu | 3500 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].