DII
Digitus Ergonomiczna Nakładka na Biurko
515,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Zakres regulacji wysokości | 100 - 500 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Waga produktu | 14,6 kg |
| Szerokość produktu | 952 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
Montaż
| Typ mocowania | Biurko |
| Typ montażu | Wolnostojący |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane logistyczne
| Maska z numerem seryjnym | 73269098 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1030 mm |
| Pojemność opakowania | 91052 cm³ |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].