KEN
Kensington Ekstraszeroka podstawka pod monitor
147,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,06 kg |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Wysokość opakowania | 285 mm |
| Głębokość opakowania | 635 mm |
Montaż
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Dane logistyczne
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 16,8 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 305 mm |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 126 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 655 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 17,8 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 500 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest stabilnie umieszczony, aby uniknąć przewrócenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania ciężkich przedmiotów na podstawce, aby zapobiec uszkodzeniu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan techniczny produktu, aby zapewnić jego bezpieczne użytkowanie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].