KEN
Kensington SmartFit Easy Riser Podstawka chłodząca pod laptopa czarna
151,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Funkcje regulowane | SmartFit™ |
Konstrukcja
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,2 cm (17") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 30,5 cm (12") |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest stabilnie umieszczony, aby uniknąć przewrócenia. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan techniczny produktu, aby zapewnić jego bezpieczne użytkowanie. |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania ciężkich przedmiotów na podstawce, aby zapobiec uszkodzeniu. |
Dane logistyczne
| Produkty na paletę (UE) | 864 szt. |
Ergonomia
| Możliwość złożenia | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 297 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].