FEL
Fellowes podstawa pod monitor, grafitowa, Zakres regulacji wysokości 50 - 100 mm, Maksymalna wielkość ekranu 53,3 cm (21").
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 50 - 100 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan techniczny produktu, aby zapewnić jego bezpieczne użytkowanie. |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania ciężkich przedmiotów na podstawce, aby zapobiec uszkodzeniu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że produkt jest stabilnie umieszczony, aby uniknąć przewrócenia. |
Montaż
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 53,3 cm (21") |
| Maksymalny udźwig | 36 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Grafitowy |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].