KID
Dualny czujnik dymu i czujnik czadu K10SCO
220,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Głośność | 85 dB |
| Kolor produktu | Biały |
| Czujnik dymu | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Dom, Biuro |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość | 1 |
| Typ czujnika | Detektor tlenku węgla |
Moc
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ baterii | AA |
| Ilość baterii | 2 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 360 g |
| Średnica | 14,5 cm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła oraz otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].