EWN
EWENT ŁADOWARKA SIECIOWA 130W 6-PORTOWA, 4X USB-C
376,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc maksymalna | 130 W |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
Wydajność
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 6 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 4 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Poniżej temperatury |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].