EWN
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 36 LAPTOPÓW 15.6" 36 GNIA
6 186,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Wysokość otworu | 28,6 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Materiał obudowy | Stal |
| Blokada kół | Tak |
| Szerokość otworu | 42,2 cm |
| Głębokość otworu | 3,43 cm |
| Model | Przenośna szafa do zarządzania urządzeniami |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
Zawartość opakowania
| Dołączone klawisze | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Cechy
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 36 |
| Wymagany montaż | Nie |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 630 mm |
| Szerokość opakowania | 733 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 118 kg |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 682,6 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 1127 mm |
| Waga produktu | 92 kg |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
Moc
| Długość kabla zasilającego | 1,83 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].