MNH
MANHATTAN STACJA ŁADUJĄCA USB-C POWER DELIVERY 576
5 482,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | PD 3.0 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Moc
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 5 - 12 V |
| Prąd wejściowy | 16 A |
| Łączna moc | 576 W |
| Moc na urządzenie | 18 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
Konstrukcja
| Koła transportowe | Tak |
| Głębokość otworu | 33 cm |
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Szerokość otworu | 2,2 cm |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość otworu | 23,5 cm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
Cechy
| Wentylacja | Tak |
| Typ zamka | Kod |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Smartfon |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 32 |
| Obsługiwane złącza urządzenia | USB |
| Obsługiwane złącza urządzenia | USB Type-C |
| Diody LED | Status |
| Obsługiwane złącza urządzenia | Prąd przemienny |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Zamykanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 35 kg |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Grubość obudowy | 1,5 mm |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 38,8 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].