EWN
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 16 LAPTOPÓW 15.6" 16 GNIA
4 107,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Blokada kół | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wysokość otworu | 28,6 cm |
| Materiał obudowy | Stal |
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Szerokość otworu | 3,43 cm |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Koła transportowe | Tak |
| Długość przewodu | 1,83 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość otworu | 42,2 cm |
| Kolor produktu | Szary |
Zawartość opakowania
| Dołączone klawisze | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 650,5 mm |
| Waga produktu | 45 kg |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Szerokość produktu | 474,8 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 58 kg |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
Cechy
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Zamykanie | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 16 |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop |
| Obsługiwane złącza urządzenia | Prąd przemienny |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Typ zamka | Klucz |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].