EWN
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 30 LAPTOPÓW 15.6" 30 GNIA
5 758,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Blokada kół | Tak |
| Długość przewodu | 1,83 m |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość półek | 3 |
| Koła transportowe | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Szerokość otworu | 3,43 cm |
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Materiał obudowy | Stal |
| Średnica koła | 12,7 cm |
| Głębokość otworu | 42,2 cm |
| Wysokość otworu | 28,6 cm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 82 kg |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1127 mm |
Cechy
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Wymagany montaż | Nie |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 30 |
| Typ zamka | Klucz |
| Zamykanie | Tak |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 630 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 98 kg |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączone klawisze | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].