EWN
EWENT SZAFA DO ŁADOWANIA 30 LAPTOPÓW 30X USB-C POW
10 072,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 15 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,5 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 540 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 83 kg |
| Wysokość opakowania | 1212 mm |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
Wydajność
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 30 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 1147 mm |
| Waga produktu | 68 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].