FLI
FLIR KAMERA TERMOWIZYJNA FLIR ONE PRO DLA URZĄDZEŃ IPHONE USB-C Z TECHNOLOGIĄ MSX I VIVIDIR 160X120PX DO 400STC FP3IC
2 305,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | MFi, RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN61233 |
| Odporny na upuszczenie | 180 cm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Materiał obudowy | Metal |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Częstotliwość obrazu | 8,7 Hz |
| Dokładność | 5 °F |
| Typ czujnika (moduł termiczny) | Noise equivalent temperature difference (NETD) |
| Poziomy punt widzenia | 55° |
| Rozmiar piksela kamery | 12 µm |
| Standardowe palety | Color, Skala szarości, Wysoki kontrast, Ice Fire, Tęcza |
| Pionowy punkt widzenia | 43° |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 400 °C |
| Dokładność | 3 °C |
| Czułość termiczna (NETD) | 150 mK |
| Maksymalna rozdzielczość | 160 x 120 px |
System obiektywów
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny) | 160 x 120 px |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Cechy
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 36,5 g |
Moduł optyczny
| Stała ostrość | Tak |
Bateria
| Czas ładowania | 0,66 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1 h |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].