FLI
Kamera termowizyjna FLIR FLIR ONE FP3AC
2 305,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | MFi (iOS version), RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN61233 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 36,5 g |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Wysokość produktu | 68 mm |
Bateria
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Napięcie | 5 V |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1 h |
Zawartość opakowania
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Szmatka do czyszczenia | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
System obiektywów
| Stała ostrość | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 150 mm |
Wydajność
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 8 - 14 µm |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 8,7 Hz |
| Czułość termiczna (NETD) | 150 mK |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].